Android Bilgisayar yedekleme için en iyi 5 yazılım

Android Bilgisayar yedekleme için en iyi 5 yazılım Android cihazınızın yedeğini kaydetmenin birçok yolu vardır. Bazı kullanıcılar Google Drive, OneDrive ve Dropbox gibi bulut seçeneklerini seçebilir. Bununla birlikte, güvenliği göz önünde bulundurarak, cihazınızı Bilgisayarınıza yedeklemek, açık arayla en etkili yoldur.

Ayrıca, yedeklemeyi ihtiyaç duyduğunuzda kolayca geri yükleyebilirsiniz ve depolama için hiç ödeme yapmanız gerekmez. Belki de cihazınızdaki tüm verileri Bilgisayara yedeklemenin biraz zor olduğunu düşünüyorsunuz. Neyse ki, bu konuda yardımcı olabilecek birçok Android Yedekleme yazılımı var. Bu yazıda , iş dünyasında Bilgisayar için en iyi Android Yedekleme yazılımının ilk 5’ine bakacağız.

Syncios Mobil Veri Aktarımı

Syncios Mobile Data Transfer pc için android yedekleme yazılımı

Bilgisayarınız için Android yedekleme yazılımı arıyorsanız, Syncios Mobile Data Transfer ihtiyacınız olan şey olabilir. Bu yazılım hem Android hem de iOS cihazları destekler, dolayısıyla evrensel bir yedekleme aracıdır.

Syncios Mobile Data Transfer’i kullanarak kişilerinizi, videolarınızı, fotoğraflarınızı, SMS mesajlarınızı, uygulamalarınızı, WhatsApp verilerinizi ve diğer verilerinizi kolaylıkla aktarabilirsiniz.

Veri aktarımı ile ilgili olarak, verileri Android’den Android’e aktarabilirsiniz, ancak neredeyse tüm dosyaları farklı platformlar arasında da aktarabilirsiniz.

Yazılım ayrıca, verilerinizi Android’den Bilgisayara tek bir tıklama ile yedeklemenizi sağlar. Elbette, yedeklemenizi yeni bir telefona da kolayca geri yükleyebilirsiniz.

Syncios Mobil Veri Aktarımı harika bir araçtır ve Android cihazınızı Bilgisayarınıza veya başka bir telefona yedeklemek istiyorsanız mükemmel bir seçim olacaktır.

Syncios Mobil Veri Aktarımı özellikleri :

 • Kişileri, mesajları, resimleri, videoları, müziği, arama günlüklerini, uygulamaları ve diğer verileri yedekleme yeteneği
 • Yedekleyebilirsiniz dosyaları sizin için Bilgisayara bir de tek bir tıklama
 • Dosyaları iOS’tan Android’e ve tersi yönde aktarma yeteneği
 • Telefonu iTunes / iCloud yedeklemesinden geri yükleyebilir
 • Hem Mac hem de Windows Bilgisayar için yazılımı mevcuttur

Syncios Mobil Veri Aktarımı

Syncios Mobil Veri Aktarımı

Syncios Mobile Data Transfer, telefonunuzu tek bir tıklama ile bilgisayarınıza yedeklemenizi sağlayan bir Android yedekleme yazılımıdır.

Ücretsiz deneme içi web Siteyi ziyaret edin

Dr.Fone – Telefon Yedekleme

Dr.Fone - PC için Telefon Yedekleme android yedekleme yazılımı

Bilgisayar için bir başka harika Android yedekleme yazılımı da Dr.Fone – Phone Backup. Bu yazılım, arama geçmişinizi, takviminizi, galerinizi, kişilerinizi, uygulamalarınızı ve uygulama verilerinizi kolaylıkla yedeklemenizi sağlar.

Yazılımın kullanımı basittir ve dosyalarınızı tek bir tıklama ile yedekleyebilirsiniz. Dosyaları yedeklemeden önce, önizleyebilir ve geri yüklemek istediğiniz dosyaları seçebilirsiniz.

Verilerinizi diğer Android veya iOS cihazlara yedekleyebileceğinizi belirtmek önemlidir. Yazılım, iCloud / iTunes yedeklemenizi Android’e geri yükleyebilir, bu da bir artıdır.

Yerel yedeklemeye ek olarak, verilerinizi Google Cloud’a yedekleyebilirsiniz, bu da bazıları için kullanışlı olabilir.

Genel olarak, Dr.Fone – Phone Backup kullanımı inanılmaz derecede basittir ve herkesin kullanabileceği basit bir Android yedekleme yazılımı istiyorsanız mükemmeldir.

Dr.Fone – Telefon Yedekleme özellikleri :

 • İnanılmaz derecede basit kullanım
 • Çağrı geçmişini, takvimi , galeriyi, kişileri, uygulamaları ve diğer verileri yedekleyebilir
 • Dosyaları yedeklemeden önce önizleme yeteneği
 • Dosyaları diğer Android veya iOS cihazlara yedekleyebilir
 • Yedeklemeleri iCloud / iTunes’dan Android’e geri yükleme yeteneği

Dr. Fone - Telefon Yedekleme

Dr. Fone – Telefon Yedekleme

Dr. Fone – Telefon Yedekleme, Android cihazınız için basit ama güçlü bir yedekleme yazılımıdır.

Ücretsiz deneme için web Siteyi ziyaret edin

SyncDroid

SyncDroid pc için android yedekleme yazılımı

Android yedekleme yazılımı arıyorsanız, SyncDroid kullanmayı düşünebilirsiniz. Yazılım, telefonunuzdan kişileri, fotoğrafları, arama günlüklerini, mesajları ve diğer verileri aktarmanıza olanak tanır.

Elbette, dosyaları bilgisayarınızdan telefonunuza da aktarabilirsiniz. Telefondan telefona aktarımın mevcut olduğunu ve hatta farklı platformlar arasında dosya aktarabileceğinizi belirtmek önemlidir.

Yazılımın inanılmaz derecede basit bir kullanıcı arayüzü vardır ve verileri tek bir tıklama ile yedekleyebilirsiniz. Yazılım ayrıca tüm dosyalarınızı ve dizinlerinizi görüntülemenize izin veren kendi dosya gezginine sahiptir.

Bir video indirme özelliği de mevcuttur, böylece çeşitli web sitelerinden dosya indirebilir ve ayrıca bir dosya dönüştürücü de vardır, böylece bu dosyaları uyumlu bir biçime kolayca dönüştürebilirsiniz.

SyncDroid’in kullanımı kolaydır ve telefon verilerini Bilgisayara veya farklı bir telefona yedeklemek istiyorsanız mükemmel bir araçtır.

SyncDroid özellikleri:

 • Fotoğrafları, müzikleri, videoları, mesajları, uygulamaları, arama geçmişini, kişileri ve diğer verileri yedekleyebilir
 • İnanılmaz derecede basit kullanım
 • Telefondan telefona veri aktarabilme özelliği
 • Verileri iOS’tan Android’e veya tersi yönde aktarabilir
 • Dahili video indirici ve dosya dönüştürücü

=> SyncDroid’i indir

MOBILedit

MOBILedit pc için android yedekleme yazılımı

Bilgisayara için bir diğer kullanışlı Android yedekleme yazılımı MOBILedit. Yazılım, dosyalarınızı, kişilerinizi ve mesajlarınızı kolaylıkla yönetmenizi sağlar.

Uygulama, şık ve basit bir kullanıcı arayüzüne sahiptir, böylece yedeklemelerinizi, uygulamalarınızı, resimlerinizi ve diğer yazılımlarınızı kolayca bulabilirsiniz.

MOBILedit, kişileri telefonunuzda kolaylıkla yönetmenize olanak tanır ve yeni kişiler ekleyebilir veya çiftleri telefonunuzdan kaldırabilirsiniz.

Yedeklemeyle ilgili olarak, yazılım, siz yazılımı kullanırken Android cihazınızın bir yedeğini otomatik olarak oluşturacaktır. Android’e ek olarak, Bluetooth veya IrDA’ya sahip eski telefonlar da desteklenmektedir.

MOBILedit ayrıca bulut yedeklemeyi destekler ve birçok ek özellik sunar, ancak eski telefonlar için kapsamlı desteği ile piyasadaki en gelişmiş yedekleme yazılımlarından biridir.

MOBILedit özellikleri :

 • Kişileri, dosyaları ve mesajları kolaylıkla yönetme yeteneği
 • Android, iPhone, Symbian ve diğer birçok telefon için destek
 • Bulut yedekleme desteği
 • Şık ve basit kullanıcı ara yüzü
 • Otomatik yedekleme özelliği

=> MOBILedit’i indirin5

MobiKin

PC için MobiKin android yedekleme yazılımı

Bilgisayarınız için Android yedekleme yazılımı arıyorsanız, MobiKin tam da ihtiyacınız olan şey olabilir. Yazılımın basit ve kullanıcı dostu bir arayüzü vardır ve telefonunuzu tek bir tıklama ile yedekleyebilirsiniz.

Bu uygulamayı kullanarak kişilerinizi, metin mesajlarınızı, arama günlüklerinizi, uygulamalarınızı, fotoğraflarınızı, müziğinizi ve diğer önemli verilerinizi kolayca yedekleyebilirsiniz. Yedeklemeyle ilgili olarak, bunu Wi-Fi veya bir USB kablosu kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Yazılım, telefonunuzdaki APK dosyalarını bilgisayarınızdan yüklemenize veya kaldırmanıza olanak tanır, bu da kullanışlı olabilir. Kişi yönetimi özelliği de mevcuttur, böylece kişilerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

Kişileri HTML, VCF, CSV, BAK, Outlook veya XML biçiminde veya önemli kişileri BAK, XML, Outlook veya VCF biçiminde bilgisayarınızdan Android’e aktarabilirsiniz.

Genel olarak, MobiKin basit ama güçlü bir Android yedekleme yazılımıdır, bu yüzden düşünmek isteyebilirsiniz.

MobiKin özellikleri:

 • Telefonunuzu tek bir tıklama ile yedeklemenizi sağlayan basit ve kullanıcı dostu arayüz
 • Kişileri, kısa mesajları, arama günlüklerini, uygulamaları, fotoğrafları ve diğer verileri yedekleme yeteneği
 • Wi-Fi ve USB yedeklemeyi destekler
 • Kişileri içe ve dışa aktarma yeteneği
 • Bilgisayarınızdan kişi yönetimi

=> MobiKin’i indirin

Dosyaları Android telefonunuzdan Bilgisayara yedeklemek zor olmak zorunda değildir ve bu makalede size yardımcı olabilecek uygun bir uygulama bulacağınızı umuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. telefonu bilgisayara yedekleme Android Bilgisayar yedekleme için en iyi 5 yazılım için yorumda bulun

  Android Bilgisayar yedekleme için en iyi 5 yazılım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Android Bilgisayar yedekleme için en iyi 5 yazılım için ilk yorumu yapabilirsin.