AirPods Sıfırlama

AirPods Sıfırlama, AirPod’ları fabrika varsayılan ayarlarına döndürür, bu prosedür AirPod’larla ilgili çeşitli sorunların giderilmesi için faydalı olabilir, ancak kullanılmış AirPod’ları bir başkasına vermeyi veya hatta AirPod’leri başka bir uyumlu aygıta bağlamayı ve hatta bağlamayı planlıyorsanız da gerekli olabilir . Temel olarak bu, AirPod’ları sanki yeniymiş gibi fabrika ayarlarına sıfırlayacaktır.

Sorun giderme nedenleriyle AirPod’ları sıfırlamak için bazı genel nedenler, AirPod’lar durumundan aniden görünmüyorsa, AirPod’lar kasası AirPod’leri maviden çıkarmıyorsa, AirPod’lar ile ilgili meraklı pil sorunları varsa diğer sorunların yanı sıra deneyimli olmak Genellikle fabrika ayarlarına hızlı bir şekilde sıfırlama, bu tür AirPods türlerini hızlı bir şekilde düzeltir.

AirPods Sıfırlama

  1. AirPod’ların ve şarj kutusunun hepsinde pil şarjı olduğundan emin olun
  2. Henüz yapmadıysanız, iki AirPod’u şarj kutusuna yerleştirin, kapağı 15 saniye kapatın.
  3. AirPod’ları yerinde sabit tutarak AirPod’lar kasasının kapağını açın
  4. AirPods Kasasını ters çevirin ve arkadaki küçük düğmeyi bulun, ışık birkaç kez turuncu yanıp sönene kadar kasa düğmesini basılı tutun ve ardından beyaz yanıp sönüyor – bu, AirPod’lerin sıfırlandığını gösterir

AirPod’lar sıfırlandığına göre, bir iPhone veya iPad’in yanındaki AirPod’lar kasasını açarsanız, AirPod’lar için kurulum işlemi otomatik olarak yeniden başlar.

AirPod'ları tekrar iPhone'a bağlama

AirPod’larla ilgili hala sorun yaşıyorsanız, yapmanız gereken ilk şey AirPod’ları durumlarında daha uzun süre şarj etmek, en az 20 dakika veya daha uzun süre şarj etmeyi hedeflemektir. Ardından, onları iPhone veya iPad Ayarları uygulamasından seçmeyi deneyebilir ve Bluetooth cihazını unutabilir, hatta Bluetooth cihazını iOS’tan çıkarabilir ve ardından AirPods sıfırlama işlemini tekrar başlatabilirsiniz.

Güncelleme varsa, AirPods bellenimi yazılımını kontrol etmek ve güncellemek de iyi bir fikir olabilir .

AirPods

Aygıtları fabrika varsayılanlarına sıfırlamak, yalnızca AirPod’lar için değil, çeşitli yazılım sorunlarını bulmak ve çözmek için yaygın bir sorun giderme yaklaşımı olabilir. Ayrıca edebilirsiniz fabrika ayarlarına iPhone’u sıfırlamak , reset ve Pro iPad ve iPad silmek , fabrika ayarlarına Mac sıfırlamak ve hatta fabrika varsayılan ayarlarına Windows 10 sıfırlamak de. AirPod’ları fabrika ayarlarına sıfırlamak için veri kaybına ilişkin bir endişe yoktur; diğer cihazları sıfırlamak için, cihazı sıfırlamadan önce bir yedeğin hazır olması önemlidir; aksi takdirde, bir iPhone, iPad, Mac veya PC’deki verileri kalıcı olarak kaybedebilirsiniz.

Herhangi bir nedenle AirPod’ları sıfırlamak için başka ipuçlarınız varsa, bunları başka bir cihazla senkronize etmek için fabrika ayarlarına döndürmek veya bir sorunu gidermek için yorumlarınızı deneyimlerinizi paylaşın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. AirPods Sıfırlama için yorumda bulun

    AirPods Sıfırlama için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak AirPods Sıfırlama için ilk yorumu yapabilirsin.