Twitter canlı yayın açma

1 dk okuma süresi

Twitter canlı yayın açma Canlı yayınlar bugünlerde çok popüler ve izleyicileriniz ve takipçileriniz Twitter’a yönelme eğilimindeyse, Twitter mobil uygulamanızdan gerçekten bir canlı yayın oluşturabileceğinizi biliyor muydunuz? Bu, ilginizi çekebilecek bir şeye benziyorsa, işte birkaç hızlı ve basit adımda canlı yayına başlamak için yapmanız gerekenler.Reklâm

  1. Twitter uygulamasını başlatın ve sağ alt köşedeki oluştur düğmesine dokunun
  2. Kamera simgesine dokunun
  3. Kamera arayüzüne girdikten sonra, ekranın alt sırasındaki “Canlı” seçeneğine dokunun
  4. Birlikte bir grup canlı yayınına ev sahipliği yapmak istiyorsanız, artık bir açıklama girebilir veya canlı yayınınıza belirli konukları davet edebilirsiniz.
  5. Tamamen kurulduğunda ve kullanıma hazır olduğunda, “Yayına geç” e dokunun ve yayınınız başlamalıdır.
  6. Canlı yayını bitirdiğinizde, sol üst köşedeki “Durdur” düğmesine dokunup onaylayabilirsiniz.

Twitter’ın canlı akışı yalnızca mobil cihazınızda mevcut olduğundan, bunun birçok avantajı vardır. Bu, nerede olursanız olun ve istediğiniz zaman canlı yayın oluşturmanıza olanak tanır, böylece seyahat edebilir ve maceralarınızı canlı yayınlayabilirsiniz. Veya takipçilerinizin paylaşabilmesini istediğiniz bir etkinliğe katılıyor olabilirsiniz.

Ayrıca kamerayı size ya da baktığınız şeye bakacak şekilde çevirebilirsiniz. Ayrıca, çok karanlık olduğunu düşünüyorsanız, kameranın flaşını etkinleştirebilir veya biraz mahremiyet istiyorsanız susturabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

x