Snapchat’te Sahte Konum Ayarlamak

Snapchat’te Sahte Konum Ayarlamak Konumunuzu Snapchat’ta taklit etmek isteyebileceğiniz pek çok neden vardır ve sebebiniz ne olursa olsun, Harita üzerinde konumunuzu değiştirmenize yardımcı olacağız. Çok yakında, bitmojininizin en havalı yerlere takılmasını sağlayacaksınız … Aslında fiziksel olarak o yerlerde olmasanız bile.

Artık dünyanın dört bir yanından gelen en havalı Geofilters’ı kullanabileceksiniz. Arkadaşlarınız o kadar kıskanacaklar ki, telefonunuzu hapse atmasanız bile, Snapchat konumunuzu nasıl taklit edeceğinizi anladınız.

SNAP HARİTASINI VE SNAPCHAT COĞRAFİ FİLTRELERİNİ TANITMA

Son zamanlarda Snapchat (tamam, şimdi aslında eski haberler) Snap Map adlı yeni bir özellik ile ortaya çıktı. Arkadaşlarınıza bulunduğunuz yeri göstermek için zaten geofilter etiketini kullanıyorsanız bu tamamen “yeni” değildir. Harita Oluşturmadan önce, fotoğraf çekmeniz, özellikle bulunduğunuz konum için oluşturulmuş harika bir tasarım bulmak için bir filtre listesi içinde kaydırmanız gerekir.

Ancak, Harita Eşleme ile bunların hiçbirini yapmanız gerekmez. Snapchat mevcut konumunuzu otomatik olarak algılar ve Bitmoji’nizi “dünya haritası” na sabitler.

Jailbreak olmadan Snapchat içinde Yerinizi Sahte Nasıl 1

Snap Haritası hakkında karışık yorumlar var. Bazı insanlar hoşlarına gitti çünkü hikayelerini göndermeden konumlarını gösterebiliyorlardı. Diğerleri onu takipçiler için bir fırsat açtıkça ürpertici bir özellik olarak görüyorlar.

SNAPCHAT LOCATİON HACKS İÇİN ADIM ADIM KILAVUZ

Bu kılavuzda, evinizden ayrılmanıza gerek kalmadan iPhone’unuzun GPS konumunu değiştirebilmeniz için size birden fazla yol vereceğim! Hatta bulunduğunuz yere göz kulak olmak isteyen herhangi birinden konumunuzu nasıl gizleyeceğinizi bile göstereceğim.

Snapchat konumunuzu hapse girmeden, hapse girmeden ve tweaks kullanarak nasıl dolaştırırsınız. İhtiyaçlarınıza en uygun seçeneği seçin.

XCODE VE A MAC KULLANARAK SNAPCHAT’TA KONUMUNUZU NASIL SAHTE EDERİM

Snapchat konumunuzu taşımak için ele alacağımız ilk yöntem iPhone’unuza, Mac’inize ve Mac için Xcode uygulamasına ihtiyaç duyacak.

Snapchat Konumunuzu Taklit Etmek İçin XCode Nasıl Kullanılır

Bakın, Snapchat’taki konumunuzu değiştirmek o kadar zor değil, değil mi?

Eskiden, arkadaşlarınızı dünyayı onlarsız seyahat ettiğinizi düşündürmenin tek yoluydu… yapmak….

TAMAMEN HARİTA ÜZERİNDE KENDİNİZİ NASIL GİZLEYEBİLİRSİNİZ?

Harita Eşlemesini beğenmezseniz, “Ghost Mode” adlı yerleşik bir özelliği kullanarak bunu kapatabilirsiniz. Etkinleştirildiğinde, Ghost Mode Snapchat’in Snap Harita üzerinde konumunuzu göstermesini önler. Arkadaşlarınız da dahil olmak üzere hiç kimse, filtre eklenmiş bir fotoğrafla paylaşmadıkça sizi Snapchat’ta bulamaz.

İlk önce, Harita Eşlemenizi açın, sağ üst köşedeki Ayarlar simgesine dokunun. Hayalet Modu’nun yanındaki geçişe dokunun.

Konumunuzu Jailbreak 2 Olmadan Snapchat'ta Sahte Etme

Ayrıca “Etkin olduğunda arkadaşlarınız konumunuzu göremiyor.” İle “Son konumunuzu Haritadan kaldırılıyor…” ayarından değiştiğini göreceksiniz.

Konumunuzu Jailbreak 3 Olmadan Snapchat'ta Sahte Etme

KONUMUNUZU CYDİA APPS İLE EK HARİTA ÜZERİNE TAKMA

Ghost Modunu açmak, gizliliğinizi Snap Haritasından korumanın bir yoludur. Bence daha havalı olduğunu düşündüğüm bir başka yol da Snapchat konumunuzu bozmak. Bu seçenek için, hapse girmiş bir telefona ihtiyacınız yok, ancak Cydia Apps kullanıyor olmanız gerekir.

Bazılarınız böyle bir özellik duymuş olabilir. Snapchat Snap Map’i serbest bırakmadan önce iPhone konumunuzu taklit edebilir, böylelikle coğrafi filtre etiketini bir inç hareket etmeden istediğiniz yere değiştirebilirsiniz. Aynı kavram, Harita Eşlemesi için de geçerlidir.

İhtiyacınız olan ilk şey Snapchat’ın değiştirilmiş bir versiyonudur.  Bu, Snapchat ++ , Snapchat için Phantom veya SCOthman’s gibi uygulamalar yoluyla elde edilebilir. Bu yazının uğruna, Snap + IPA’yı örnek olarak kullanacağım.

Konumunuzu Jailbreak 4 Olmadan Snapchat'ta Sahte Etme

Konum sahtekarlığına sahip tüm coğrafi filtreleri alın.

Uygulama yüklendikten sonra, sağ üst köşedeki küçük konum simgesine dokunun. İstediğiniz konumu seçin ve Onayla’ya dokunun. Snapchat’in güncellenmesini bekleyin.

Ardından, Snap Map’i açın ve avatarınızın (Bitmoji) daha önce seçtiğiniz yere taşındığını kontrol edin.

Jailbreak 5 Olmadan Snapchat Yerinizi Nasıl Sahte

Ve bu kadar. Snapchat’in konumunuzu kendi Eşlem Haritalarında göstermesini engellemek zorunda kalırsanız iki seçeneğiniz vardır: Ghost Modunu etkinleştirin veya konumunuzu taklit edin.

Not: Bu yöntem jailbroken ve jailbroken olmayan iOS cihazları için çalışır.

SNAPCHAT ++ ÇALIŞMIYORSA

Snapchat ++ ‘ı en güvenilir yarışmacı olarak buldum, özellikle de hapse girmeden yükleyebilirsiniz. Ancak, herkes için işe yaramayabilir. Ne zaman bir hata görürseniz, “Bağlantı kurulamadı. Lütfen bağlantınızı kontrol edip tekrar deneyin. ”Daha sonra tekrar giriş yapmadan önce en az 5 dakika beklemelisiniz.

Bu hala işe yaramazsa, son çare cihazınızı hapse atmaktır. Sonuçta, bu konum sahtekarlığı söz konusu olduğunda en iyi yöntemdir.

Konumunuzu Jailbreak Olmadan Snapchat'ta Sahte Etmek 6

Snapchat uygulamasının herhangi bir değiştirilmiş sürümünü bile kullanmanıza gerek yok. Bir jailbroken cihazda, GPSCheat, LocationHolic veya FakeLocation gibi bazı ayarlar kurabilirsiniz. Bu paketlerden herhangi biri mevcut iPhone konumunuzu istediğiniz herhangi bir yere değiştirecek ve sadece Snapchat’i değil, konumunuzu tespit etmek isteyen her uygulama için geçerli olacaktır.

Tamam, işte orada. Snapchat’i kandırabileceğin bir sürü yolu olduğunu düşünmediğin bir sürü yol var. Bulunan yeni sanal özgürlüğünüzün keyfini çıkarın ve hayalinizdeki herhangi bir yere konumunuzu taklit edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Snapchat’te Sahte Konum Ayarlamak için yorumda bulun

    Snapchat’te Sahte Konum Ayarlamak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Snapchat’te Sahte Konum Ayarlamak için ilk yorumu yapabilirsin.