Samsung bu yıl nihayet bize katlanabilir akıllı telefon sunabilir

Samsung’un, yeni bir Galaxy S modeli ve yılın ikinci yarısında yeni nesil Galaxy Note kampanyası da dahil olmak üzere, her yıl iki büyük Android amiral gemisi ahizesi başlatması alışılageldik. 2017’de Samsung, üçüncü bir amiral gemisi tipini, katlanabilir ekranı olan bir ahizeyi tanıtıyor olabilir.

Digitimes’dan yeni bir rapor , Samsung’un en cüretli akıllı telefonunun henüz 2017 yılının dördüncü çeyreğinde sınırlı bir üretime başlamasını beklediğini söylüyor. Apple’ın en çok iPhone sattığı yılın zamanı ve iPhone 8 muhtemelen bunun yıldızı olacak Yılın Noel çeyrek.Samsung bu yıl nihayet bize katlanabilir akıllı telefon sunabilir

IPhone 8’de radikal tasarım değişiklikleri olacak, dolayısıyla Samsung’un pazardaki herhangi bir şeyden farklı bir katlanabilir telefonla karşı koymak isteyip istemeyeceğini görmek ilginç olacak. Galaxy Note 8’in o zamana kadar mağazalarda bulunması muhtemeldir.

Samsung’un katlanabilir telefonunun aslında Aralık ayına kadar satışa başlayıp başlamayacağı şu an belli değil. Raporda, clam tipi akıllı telefonun seri üretiminin 2018 yılının ikinci yarısına kadar başlamayabileceği belirtiliyor. Samsung, isimsiz kaynaklardan bazı teknik konuların üstesinden gelmek zorunda kalabileceğini belirtti.

Görünüşe göre Samsung, katlanılması gereken bir telefonun ana bileşenini oluşturan ekran için poliimid esaslı plastik kapakların üretimini ve güvenilirliğini içeren sorunlarla ilgileniyor. Samsung bu yıl nihayet bize katlanabilir akıllı telefon sunabilir

Kaynaklar, PI alt tabakalarının büyük hacimli olarak üretildiğini, güvenilir kalitede Pi bazlı plastik kapların bir problem olduğunu ve seri üretimin 2018 yılının ilk yarısına kadar başlamayacağını söyledi.

Samsung, yıllarca çeşitli tüketici elektroniği şovlarında katlanabilir akıllı telefonlarla oynadı. Birden fazla rapor Samsung’un nihayet böyle bir cihazı bu yıl serbest bırakacağını belirtti. Şirket, katlanabilir akıllı telefonlar için gereken teknolojiyi açıklayan patentlere zaten sahip. Digitimes , Apple, LG ve Microsoft gibi Samsung rakiplerinin de benzer patentli buluşlara sahip olduklarını ve Samsung’un gelecekte katlanabilir akıllı telefonlar kurmada tek başına olmayacağına işaret ettiğini belirtti. Samsung bu yıl nihayet bize katlanabilir akıllı telefon sunabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Samsung bu yıl nihayet bize katlanabilir akıllı telefon sunabilir için yorumda bulun

    Samsung bu yıl nihayet bize katlanabilir akıllı telefon sunabilir için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Samsung bu yıl nihayet bize katlanabilir akıllı telefon sunabilir için ilk yorumu yapabilirsin.