Samsung Galaxy Note 8 şarj Sorunu

Samsung Galaxy Note 8 şarj Sorunu Geçen yıl, Samsung Galaxy Note 7, batarya sorunundan dolayı cihazın patlamasına neden olan sorun Samsung için büyük bir prestij kaybı oldu. Bu yıl Samsung, Galaxy Note 8 bataryasının patlamasına ve yangın tehlikesi oluşturmadığından emin olmak için tüm önlemleri aldı belirtti, ancak Galaxy Note 8 için batarya sorunlarının hala mevcut olduğu kullanıcılar tarafından birçok alanda yazılıp çizilmeye başlandı.

Galaxy Note 8 şarj tamamen bittikten Sonra Şarj Etmiyor

Birçok Galaxy Note 8 sahipleri, cihazın pilinin tükenmesinin ardından hiçbir şekilde şarj almadığını ve herhan gibi bir tepki vermediğini Samsung  forumlarına ve sosyal ağlan da sorunu paylaşmaya başladılar.

Kullanıcı raporlarına dayanarak, bu sorunun ABD’deki çeşitli operatörler üzerindeki kullanıcılarını çoğunlukla etkilediği görülüyor. Bu, mutlaka akıllı telefonun Snapdragon sürümünün bu soruyla karşıladığı anlamına gelmese de, daha fazla etkilenmiş gibi görünüyor.

Samsung, Galaxy Note 8 de sorun yaşayan kullanıcılar için tamir seçeneğini sundu

Samsung’un etkilenen kullanıcılar için Galaxy Note 8 değişim seçeneği sunduğunu bildirildi ancak henüz bu sorunun nedenini veya nasıl düzeltileceğini açıklayan bil bilgi vermediler.

Bu arada, Samsung’un   Galaxy Note 8‘in sadece birkaç ay önce piyasaya çıktığını düşünürsek, etkilenen tüm birimlerin garanti hakları kapsamında olması gerekiyor; bu nedenle telefonu tamir edip vermeleri oldukça gariptir.

Üstelik bazı kullanıcılar, Samsung’un destek ekibinin telefonunun tamir süresinin üç veya dört haftaya kadar süreceğini söylediğini bildirdi.

Galaxy Not 8’in Pilini Tamamen Boşalmasına İzin Vermeyin

Bu noktada bu sorunun ne denli yaygın olduğu açıklığa bilmiyoruz ama bir Samsung Galaxy Note 8 sahibiyseniz telefonunuzun şarjının tamamen bitmeden şarj etmenizi öneriyoruz

Peki, Samsung Galaxy Note 8 kullanıyorsanız sizde de buna benzer sorunlar oldu mu yorumlarınız ile bize bildirin

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Samsung Galaxy Note 8 şarj Sorunu için yorumda bulun

    Samsung Galaxy Note 8 şarj Sorunu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Samsung Galaxy Note 8 şarj Sorunu için ilk yorumu yapabilirsin.