Samsung Galaxy A51 Ayarlar Nasıl Sıfırlanır

1 dk okuma süresi

Samsung Galaxy A51 Ayarlar Nasıl Sıfırlanır bu makalemizde Galaxy A51′inizdeki ayarları nasıl sıfırlayacağınızı göstereceğiz. Çoğu zaman ayarı etkin bırakırız ve bir veya iki gün sonra unuturuz. Şimdi, anlamadığınız sorunlarla karşılaşmaya başlarsanız, bunun nedeni değiştirdiğiniz bazı ayarlar olabilir. 

Galaxy A51’de Ayarları Sıfırla

Ayarların sıfırlanması, Fabrika Ayarlarına Sıfırlama ile neredeyse aynı etkilere sahip olabilir. Aradaki fark, dosyalarınızın veya verilerinizin hiçbirinin silinmemesidir. 

1. Başlamak için uygulama çekmecesini yukarı çekin. Ayarlar’ı arayın ve ardından üzerine dokunun. 

2. Geneli bulmak için tamamen aşağı kaydırın ve ardından üzerine dokunun.  

3. Telefonunuzdaki tüm sıfırlama seçeneklerini görüntülemek için Sıfırla’ya dokunun. 

4. Tüm Ayarları Sıfırla’ya dokunun. 

5. Prosedür hakkında daha fazla bilgi edinmek için ekrandaki bilgileri okuyabilirsiniz. Bundan sonra, devam etmek için Ayarları Sıfırla düğmesine dokunun. 

6. İstenirse, güvenlik kilidinizi girin. Şimdi cihazınızdaki tüm ayarları sıfırlamak için Sıfırla düğmesine dokunun. 

Ayarları sıfırlama işlemi tamamlandığında Galaxy A51’iniz yeniden başlayacaktır. Bundan sonra telefonunuz kullanıma hazır olacaktır. 

Ayarları sıfırlama prosedürünün, aygıt yazılımıyla ilgili küçük sorunlara, özellikle de bazı ayarları değiştirdikten sonra meydana gelen sorunlara karşı çok etkili olduğu kanıtlanmıştır. Ayrıca sistem ve uygulama hatalarını da düzeltebilir.

Bazen, telefonun ayarlarını sıfırladıktan sonra yeniden başlatılması biraz daha uzun sürer ve bunun nedeni, işlem sırasında silinen veya değiştirilen önbelleğe alınmış bazı dosyaları yeniden oluşturmasıdır. Bu esnada beklemelisiniz ve Galaxy A51’iniz yeniden başarıyla açılacaktır.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x