iPhone kullanıcıları için Twitter’ın son güncellemesini

1 dk okuma süresi

Bugün yeni bir Twitter güncellemesi var. Bu haberi normal olarak en yeni Windows Update‘in hemen üstünde yer aldığını biliyorum, ancak uygulamanın yeni sürümü iPhone‘da bir sürü alanı temizleyebilecek bir özellik getiriyor.

Güncelleme, Twitter uygulamasına depolama seçenekleri ekledi. Ayarlar-> Depolama alanına giderseniz, şu anda hangi içeriğin önbelleğe alındığını görebilirsiniz. Twitter’ın birkaç yeni tweet’ten daha fazla veri önbelleğe aldığını bile bilmiyordum, bu yüzden birkaç yüz megabayt dolandırıcılık yaptığını görmek için biraz şok oldum. iPhone kullanıcıları için Twitter’ın son güncellemesini

32GB bir iPhone satın alma hatası yaptınız, bu nedenle son birkaç ay cihazımdaki saklama alanını doldurma konusunda çok yavaş bir savaş yaşadı. Bir zaman kalıcı U2 albümlerini silip rastgele eski slo-mo videolarını sildikten sonra, bir iPhone’da herhangi bir saklama alanından taviz vermeden boşaltmak aslında zor. iPhone kullanıcıları için Twitter’ın son güncellemesini

Cihazınız için çok büyük olan iTunes‘dan bir film satın almak gibi, geçici olarak önbelleğe alınmış dosyalardan depolama alanını boşaltmayı deneyebilirsiniz bazı temiz hileler var. Ama bu dağınıklık karşıtı bir yaklaşım, oysa siz Twitter’dan önbelleğe alınmış verileri kaçırmayacağınızı tahmin ediyorum. Çalıştırabildiğim şeyden önbellekte saklanan veriler resimler gibi önbellekle medya dosyalarını ve bios gibi kullanıcılar hakkında önbelleğe alınmış bazı verileri içeriyor.

Güncelleme ayrıca Twitter uygulamasını bir önbellek temizleme seçeneği sunan harici uygulamalara bir adım daha yaklaştıracak.
Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x