iphone kilit ekranında nota devam etme veya yeni not oluşturma

iphone kilit ekranında nota devam etme veya yeni not oluşturma Apple Notes uygulaması listeleri, fikirleri ve daha fazlasını takip etmek için kullanışlı bir yoldur. Her şeyi not etmek istediğinizde Kilit ekranınızdan yeni bir not başlatmayı veya üzerinde çalıştığınız son nota devam etmeyi seçebilirsiniz. Kilit ekranınızdan Notlar’ı açarken önceki bir nota devam edip etmeyeceğinizi veya yeni bir nota başlatacağınızı nasıl ayarlayacağınızı bu makalede sizlere anlatacağız. 

Daha önce yazdığınız nota devam etmek mi yoksa iPhone’unuzun Kilit ekranından yeni bir not başlatmak mı istediğinizi seçmek için

  1. Ayarlar uygulamasını açın.
  2. Notlar’a dokunun. 
  3. Kilit Ekranından Notlara Eriş’e dokunun.
  4. Artık kilitli ekranda, Her Zaman Yeni Not Oluştura bilir veya Son Notu Sürdür’ü seçebilirsiniz. 
  5. Son Notu Devam Et ve Kilit Ekranında Oluştur’u seçerseniz, yeni notunuzu açmadan önce son notunuzu sürdürmek yerine geçecek süreyi seçebilirsiniz.
  6. Son Notu Sürdür ve Notlar Uygulamasında Görüntülenir seçeneğini belirlerseniz, cihazınızın notu açmak için bir şifre girmesi için ne kadar zaman geçeceğini seçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. iphone kilit ekranında nota devam etme veya yeni not oluşturma için yorumda bulun

    iphone kilit ekranında nota devam etme veya yeni not oluşturma için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak iphone kilit ekranında nota devam etme veya yeni not oluşturma için ilk yorumu yapabilirsin.