En iyi Torrent Yazılımı

01 ) En İyi Torrent İndirme Yazılımı. E Plus / Getty

İşte: torrent dosya paylaşımı için en popüler indirilen yazılım ürünleri. Bu liste, yüzlerce kullanıcı yorumu ve okuyucu önerisinden derlenmiştir. Kesinlikle, takip eden tüm seçenekleri inceleyin ve bunları kendiniz deneyin.

Torrent indirme araçlarıyla ilgili iki geniş seçeneğiniz var:

  • Bulut yazılımı.  Abone olduğunuz çevrimiçi hizmetler;
  • Istemci yazılımı.  Doğrudan makinenize yüklediğiniz programları.

Bulut yazılımı, P2P alışkanlıklarınızı gizlemek konusunda tartışmasız daha iyi olsa da, hem bulut hem de istemci yazılımın avantajları vardır; Her biri farklı zevklere uygun fiyat, kontrol ve özelleştirme düzeyleri sunar.

Tavsiye etmek istediğiniz bir torrent indiren ürününüz varsa, Facebook sayfamızdan bize bir mesaj gönderin!

02 )Torrent Bulutu Downloader: Bitport.io

Bu, Çek Cumhuriyeti’nde mükemmel yeni bir 3. parti torrent downloader hizmeti.  Bu bulut hizmeti, makinenize kurulum gerektirmez; Bunun yerine, onlarla çevrimiçi hesabınıza giriş yaparsın ve sizin için torrentlerini kendi özel sunucularına indirecekler. Büyük dosyalarınız kendilerine aktarıldığında, daha sonra oturum açıp tamamlanmış dosyayı doğrudan bilgisayarınıza indirirsiniz.

Ücretsiz sürümü, saatte 100MB aktarmaya izin verir. Daha hızlı aktarım hızları almak için abone olabilirsiniz. Bitport mükemmel bir hizmettir ve karşılaştıkları riskleri göz önünde bulundurarak, küçük 5 $ / aylık ücret müşteriye mükemmel bir değerdir.

Http://bitport.io/

03 ) Tixati Yazılımı

Tixati, WinMiX OpenNap programının mimarının yazdığı güvenilir ve hızlı torrent programdır. İleri düşünülmüş bir mimari sergileyen Tixati, iz süresiz sel akıntısına doğru kaymayı benimsiyor: Tixati’de mıknatıs bağlantıları, PEX ve DHT swarming işi çok iyi . Sıkıştırma özellikleri ve öncelik ayarlamaları, zorlu P2P kullanıcılarına hitap ediyor ve indirme hızları Vuze ve uTorrent kadar hızlıdır.

Bitfield grafikleri ve ‘executive dashboard’ göstergesi çok profesyonel. Bu ürün kesinlikle bugünün en iyi torrent müşterileri arasında yerini alıyor. Tixati’ye bir deneyin ve neden bu kadar çok P2P kullanıcısının bu yazılımı beğendiğini kabul edip etmeyeceğinize karar verin.

Http://www.tixati.com/

04 ) İletim-bt Mac için Yazılım

Mac kullanıcıları: İletim-bt yazılımı, test etmeniz gereken ilk araçlardan biri! Bu açık kaynaklı ürün, Mac için özel olarak tasarlanmıştır, böylece mümkün olan en hızlı indirme hızına ulaşır. Diğer PC tabanlı ve Linux tabanlı rakipler kadar özellik açısından zengin değil ancak kesinlikle düzenli kullanıcı taleplerini karşılayacak ve torrent dosyalarınızı hızlı bir şekilde indiriyor olacak.

Ps PC Windows makineleri için de bir sürümü var. Buna İletim-qt denir.

Https://www.transmissionbt.com/

05 ) Deluge Torrent Yazılımı

Deluge, Windows, Linux ve Unix üzerinde çalışan açık kaynaklı bir yazılımdır. Bu yazılım, en az bellek ve işlemci gücü kullanan çok ‘hafif’ bir üründür. Bir kerede çok sayıda dosyayı indirmek isterseniz, öncelik vermenizi önerir. Aynı zamanda, ciddi P2P kullanıcıları için paha biçilemez olan seçici ve programlı indirmeler de sunuyor.

About.com kullanıcıları, Deluge’de elde ettikleri hızların Tixati veya BitComet veya uTorrent’den daha hızlı veya aynı olduğunu açıklarlar.

Http://deluge-torrent.org/

06 ) UTorrent Yazılımı

Hem “u-torrent” hem de “micro torrent” olarak bilinen bu, bugün en popüler istemci torrent araçlarından biridir. UTorrent, torrent indiricisinin ihtiyaç duyacağı tüm işlevlere sahiptir ve yalnızca 1 MB sabit disk alanı ve belleğe ihtiyaç duyar. UTorrent, rakiplerinin tüm indirme ve tohumlama performansına sahiptir ancak bilgisayarınızın hızının geri kalanı üzerinde minimum etkiye sahiptir.

Http://www.utorrent.com/

07 ) Tribler Torrent Yazılımı

Tribler özel bir şey. Web’de torrentleri bulmak için hem torrent istemcisi hem de dâhili bir arama motorudur. Tribler’ı daha fazla kişi kullanırsa, bu aslında insanların en sevdiği torrent sitelerinin defalarca kapanmasına neden olan tekrar eden sorunun üstesinden gelir. Yani, eğer çok yanlışı indiriyorsanız, Tribler aslında sel ekosisteminin büyümesine ve hayatta kalmasına yardımcı oluyor.

Http://www.tribler.org/

08 ) Boxopus Bulutu Torrent Downloader

Boxopus gibidir bitport.io , bir 3. parti bulut downloader. Hizmet, bir hafta veya 50 $ bir yıl için kullanmak için 1,50 $ ücret. Dropbox ile entegre etmek istiyorsanız, Dropbox’un Boxopus torrentlerini engellediği için başka yerlere bakmanız gerekecek. Ancak bazı okuyucuların gerçekten hayran oldukları bazı çok kullanışlı özellikler var. İndirme işlemlerinizi planlarsanız fiyat maksimum uzunluğa erişebilmeniz için çok makul bir fiyattır.

Https://boxopus.com/

09 ) Vuze Yazılımı

‘Şişirme yazılımı’ diyebilirsiniz ya da bunu ‘torrent yazılımının Lexus’u’ olarak adlandırabilirsiniz: Vuze, birçoğunun özelliklerini (çoğu kullanamadığınız) sunan geniş bir yazılım ürünüdür. HD videolar da dahil olmak üzere Vuze’de herhangi bir medyayı oynatabilirsiniz. Müzik çalabilir ve bu üründeki herhangi bir ortamın çoğunu çalıştırabilirsiniz. Görünüşe göre, iPhone, Xbox veya PSP’de medya çalıştırmak için Vuze’yi de kullanabilirsiniz. Vuze çok popülerdir ve Vuze’ye birkaç gün denemek ve bu güçlü ürünün medya indirme ve görüntüleme tarzınıza uyup uymadığını kendiniz belirlemek isteyeceksiniz.

Http://www.vuze.com/

10 ) BitComet Yazılımı

BitComet yazılımı çok iyi ancak uTorrent, İletim, Vuze ve Tixati’ye birçok kullanıcıyı kaybetti. Arabirimlerde belirli zevkleri olan ciddi bir indiriciysen, kesinlikle BitComet’e bir deneyin. Yeni bir kullanıcı iseniz önce uTorrent veya Vuze ile başlayın. BitComet’in hatalı oran bilgisini bildirdiği ve ayrıca DHT’ye veri sızdırdığı konusunda yaygın bir inanç olduğu için birçok özel torrent sitesinin sizi BitComet kullanması için yasaklamacasına dikkat edin.

Http://www.bitcomet.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. En iyi Torrent Yazılımı için yorumda bulun

    En iyi Torrent Yazılımı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak En iyi Torrent Yazılımı için ilk yorumu yapabilirsin.